MÖBLER / Skåp & hyllor / Hängskåp 10458089
nr 1045 8089
Hängskåp
Spritskåp, 1800-tal, bemålning, längd: 46 cm, djup: 23 cm, höjd: 58 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 juli 2016
kl 18:33:38
700 kr
Hängskåp
Kondition: slitage, skador
nr 1045 8089
Hängskåp
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 800 kr |
måndag 4 juli 2016 |